Hakkımızda

Kökleri 1970 yılında 50m2' lik bir mobilya atölyesinde başlayan ADMER MOBİLYA MALZEMELERİ ve YAPI A.Ş. mobilya sektörüne yönelik hizmet vermek amacı ile 2000 yılında kurumsal kimliğini kazanıp kaliteyi ve hizmeti ilke edinmiş çağdaş yapısıyla 17 yıl gibi kısa bir sürede orman ürünlerinde sektörünün önde gelen fırmalarından biri olmayı başarmıştır.

Bugün sektörün ihtiyaç duymuş olduğu her türlü mobilya aksesuar (Mdflam, Suntalam,Profil, Kapı Bileşenleri, Kontraplak, Plywood,OSB vb.) satışını Mersin' de kurulu toplam 11.000 m2' lik depolarımızdan gerçekleştirmekteyiz.

Sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri tedarik edip,stoktan satış yaparak sektördeki yenilikleri yakından takip edip bölgemizdeki mobilyacılara bunları sunarak her zaman mobilyacıların çözüm ortağı oluyoruz.

Girişimci,yenilikçi ve dinamik yapısı ile Mersin Bölgesi'nde zengin ürün çeşidi ve yaygın satış ağı ile her zaman sektöre yön veren bir firma olmuştur.
Amaç:
Mobilya endüstrisinden gelen kapak, orman ürünleri, aksesuar, kapı ve diğer ürün taleplerini, nitelikli tasarım, vazgeçilmez kalite, sürekli yenilik, komple teklif verme ve pazar eğilimlerini hızlı tespit etme faktörlerinden yararlanarak sıra dışı ürünler ve teklifler sunarak sektörün devamlı gelişmesine katkıda bulunmak ve pazarda mevcut olan ağırlığını arttırmaktır.

Hedef:
Mutfak, banyo, kapı, mobilya imalatında kullanılan ürünleri ve hizmetleri kaliteli, hızlı, ekonomik ve sorunsuz olarak temin etmek, destek vermek ve gelişmesini sağlamaktır.